خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ندای ایرانان : جوانان محور اتحاد و موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

  جوانان محور اتحاد و موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

  جبهه اصلاحات باپشتوانه قوی فکری و قشر انبوه جوانان اصلاح طلب می تواند تاثیر گذار ترین جریان موثر در انتخابات مجلس باشد.
  بی شک انتخابات مهترین برهه در فعالیت سیاسی احزاب  قلمداد می شود.
  باور داشته باشیم آینده و نوع حرکت به جلو کشور در انتخابات رقم می خورد. انتخابات پیش رو مجلس در اسفند ۹۴ در شرایطی برگزار خواهد شد که کشور نیازمند همگرایی مجلس و دولت برای حرکت مثبت است و حساسیت این انتخابات بر کسی پوشیده نیست. جبهه اصلاحات باپشتوانه قوی فکری و قشر انبوه جوانان اصلاح طلب می تواند تاثیر گذار ترین جریان موثر در انتخابات مجلس باشد.
  بلا شک خیز بلند اصلاح طلبان برای کرسی های مجلس بدون اتکا به قدرت جوانان و حضور آن ها در عرصه انتخابات به نتیجه ای مطمین و قابل دسترسی منجر نخواهد شد.
  اما سوال اساسی این است که چطور و چگونه این فرآیند قابلیت اجرایی شدن درست را دارد. آیا ما همچنان شاهد استفاده ابزاری و ستادی در حد فعالیت صرفا میدانی از جوانان خواهیم بود. از یاد نبریم گذشته های نچندان دور را که مدیران ارشد امروزی همان جوانان سابق به پشتوانه اعتماد ملت و مسئولان فرماندهی جبهه های جنگ و مدیریت ارشد وزارت خانه ها و ادارات کل را بر عهده گرفتند.  در تاریخ انقلاب ثبت است مدیران، معاونان، فرمانداران و فرماندهان  جوان بیست و چند ساله.
  جوانان اصلاح طلب ‌در بطن فعالیت های احزاب در هر زمانی نقش ایفا کرده اند اگر نگاهی گذرا به تاریخ احزاب بیندازیم خواهیم دانست حزبی دارای عملکرد قابل دفاع بوده است که جوان در ساختار آن دخیل و نقش مهمی ایفا کرده است.
  باید بت استفاده صرف نفر از جوانان در انتخابات شکسته شود. اطمینان به این قشر عظیم در انتخابات پیش رو در جنبه های فکری و مدیریتی در تشکیل مجلس قابل اتکا برای نظام و ملت بی شک مثمرثمر خواهد بود و همچنین در تربیت مدیران آینده کشور موثر.
  به وضوح روشن است که هنوز هم محرک جریان اصلاح طلبی جوانان هستند. اعتماد به جوانان می تواند محوری برای اتحاد و انسجام اصلاح طلبان در انتخابات مجلس آتی باشد. شعارها را باید کنار گذاشت و در عمل میدان را برای جوان باز کرد. امید دور از دسترسی نیست که نگاه پوستر چسبانی از جوان برداشته شود. جوانان همیشه متحمل هزینه های فعالیت های سیاسی میدانی بوده اند. فرصت اعتماد به جوانان را از دست ندهیم.

  مرتضی طهماس پور، عضو شورای مرکزی ندای ایرانیان شعبه اردبیل

  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : جوانان ,انتخابات ,مجلس ,اصلاح ,فعالیت ,کشور ,انتخابات مجلس ,جوانان اصلاح ,اصلاح طلبان ,ترین جریان ,مجلس باشد ,انبوه جوانان اصلاح ,جبهه اصلاحات باپشتوانه ,
  ندای ایرانان : جوانان محور اتحاد و موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر